Pan advokát Mgr. Miroslav Píštěk mi velmi pomohl v nelehké životní situaci, kdy jsem přišla o práci a nemohla jsem několik měsíců splácet úvěr u společnosti Profi Credit, jelikož splátky byly velmi vysoké.

Veronika
Praha

Chci poděkovat panu Mgr. M. Píšťkovi za nejen profesionální, ale i lidský přístup. Velmi mi pomohl v mé tíživé finanční situaci.  Dokázal mne povzbudit, poradit, psychicky mne podržel. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě jeho. Moc děkuji a přeji, aby jeho klienti byli vždy tak spokojeni, jako jsem byla já.

Jana V.
Jiráskova 2237/47, 785 01 Šternberk

Děkuji za výbornou spolupráci, za Váš profesionální a současně lidský přístup v mém případu péče o dítě, rozvodu a následně i dohody o vypořádání společného jmění manželů. S Vašimi právnickými službami jsem byl velmi spokojen. Pokud budu potřebovat, rád se na Vás obrátím i v budoucnu.

p. Kvapil
Šternberk

Při řešení z občanských jednání jsem byla velmi spokojena. Mgr. Píštěk je ochotný, kompetentní a velmi vstřícný. Vřele jeho služby doporučuji dalším zájemcům.

Zuzana Knopfová
Šternberk

Pan advokát mi pomohl vyřešit konflikt s nejmenovaným e-shopem, který dodal poškozené a neodpovídající zboží. E-shop nechtěl zboží vyměnit ani vrátit peníze. Vše vyřešeno v můj prospěch.

Šárka Bieglerová
Bzenec

Na pana Mgr. Miroslava Píšťka jsme se obrátili s žádostí o pomoc při prodeji pozemku, kdy jsme nejprve sami poptávali kupujícího a po krátkém čase, kdy jsme nebyli úspěšní, jsme zašli do realitní kanceláře. Tam nám byla vnucována „exkluzivní“ smlouva. S tímto jsme nesouhlasili a chtěli smlouvu nevýhradní. Ta nám byla posléze ze strany realitní kanceláře zaslána k podpisu. Pro ujištění jsme se obrátili na advokátní kancelář pana Píšťka, který s námi smlouvu prošel a hned po prvním přečtení nám sdělil, že i když se smlouva tváří jako „nevýhradní“, opak je pravdou a v případě, že bychom si našli kupce sami, museli bychom i tak platit realitní kanceláři provizi z prodeje. Smlouva byla přepracována a doplněna tak, aby chránila naše zájmy a mohli jsme si kupce shánět po vlastní linii. V realitní kanceláři, světě div se, s tímto neměli sebemenší problém, jen to prostě zkoušeli. Velké díky za pomoc a profesionální přístup, který nám tak ušetřil nemalé peníze při prodeji mimo realitní kancelář.

Marie Nováková
Lužice

Pan advokát mi vypracoval smlouvu při koupi nemovitosti, následně nastal problém s realitní kanceláří, kdy porušili smlouvu a nechtěli nemovitost prodat ani vrátit kauci. Vše vyřešeno v můj prospěch, peníze jsem dostal zpět jen díky panu advokátovi.

Bohuslav Biegler
Černín

S panem Mgr. Miroslav Píšťkem řešíme všechny naše právní skutečnosti. Všechny byly vždy vyřešeny v náš prospěch. Oceňujeme flexibilitu, rychlost, profesionalitu a odbornost.

SARY OFFICE s.r.o.
Brno