Pan advokát Mgr. Miroslav Píštěk mi velmi pomohl v nelehké životní situaci, kdy jsem přišla o práci a nemohla jsem několik měsíců splácet úvěr u společnosti Profi Credit, jelikož splátky byly velmi vysoké.

Veronika
Praha

Chci poděkovat panu Mgr. M. Píšťkovi za nejen profesionální, ale i lidský přístup. Velmi mi pomohl v mé tíživé finanční situaci.  Dokázal mne povzbudit, poradit, psychicky mne podržel. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě jeho. Moc děkuji a přeji, aby jeho klienti byli vždy tak spokojeni, jako jsem byla já.

Jana V.
Jiráskova 2237/47, 785 01 Šternberk

Děkuji za výbornou spolupráci, za Váš profesionální a současně lidský přístup v mém případu péče o dítě, rozvodu a následně i dohody o vypořádání společného jmění manželů. S Vašimi právnickými službami jsem byl velmi spokojen. Pokud budu potřebovat, rád se na Vás obrátím i v budoucnu.

p. Kvapil
Šternberk

Při řešení z občanských jednání jsem byla velmi spokojena. Mgr. Píštěk je ochotný, kompetentní a velmi vstřícný. Vřele jeho služby doporučuji dalším zájemcům.

Zuzana Knopfová
Šternberk

Pan advokát mi pomohl vyřešit konflikt s nejmenovaným e-shopem, který dodal poškozené a neodpovídající zboží. E-shop nechtěl zboží vyměnit ani vrátit peníze. Vše vyřešeno v můj prospěch.

Šárka Bieglerová
Bzenec

Na pana Mgr. Miroslava Píšťka jsme se obrátili s žádostí o pomoc při prodeji pozemku, kdy jsme nejprve sami poptávali kupujícího a po krátkém čase, kdy jsme nebyli úspěšní, jsme zašli do realitní kanceláře. Tam nám byla vnucována „exkluzivní“ smlouva. S tímto jsme nesouhlasili a chtěli smlouvu nevýhradní. Ta nám byla posléze ze strany realitní kanceláře zaslána k podpisu. Pro ujištění jsme se obrátili na advokátní kancelář pana Píšťka, který s námi smlouvu prošel a hned po prvním přečtení nám sdělil, že i když se smlouva tváří jako „nevýhradní“, opak je pravdou a v případě, že bychom si našli kupce sami, museli bychom i tak platit realitní kanceláři provizi z prodeje. Smlouva byla přepracována a doplněna tak, aby chránila naše zájmy a mohli jsme si kupce shánět po vlastní linii. V realitní kanceláři, světě div se, s tímto neměli sebemenší problém, jen to prostě zkoušeli. Velké díky za pomoc a profesionální přístup, který nám tak ušetřil nemalé peníze při prodeji mimo realitní kancelář.

Marie Nováková
Lužice

Pan advokát mi vypracoval smlouvu při koupi nemovitosti, následně nastal problém s realitní kanceláří, kdy porušili smlouvu a nechtěli nemovitost prodat ani vrátit kauci. Vše vyřešeno v můj prospěch, peníze jsem dostal zpět jen díky panu advokátovi.

Bohuslav Biegler
Černín

S panem Mgr. Miroslav Píšťkem řešíme všechny naše právní skutečnosti. Všechny byly vždy vyřešeny v náš prospěch. Oceňujeme flexibilitu, rychlost, profesionalitu a odbornost.

SARY OFFICE s.r.o.
Brno

Na pana Mgr. Miroslava Píšťka jsme se obrátili z důvodu vypracování kupní smlouvy na koupi pozemku pro výstavbu RD. Po osobní schůzce, na které proběhla výměna základních informací mezi námi a panemPíšťkem, byla vypracována kupní smlouva. Se zněním smlouvy jsme byli velmi spokojeni, chránila nás před případným nechtěným překvapením, které by si ponechal prodejce pro sebe (skryté odpady na pozemku, nemožnost výstavby RD či jiná omezení). Před samotným podpisem kupní smlouvy nám byl nápomocen na telefonu s radami, na co si dát pozor. Upozornění na „výhodu“ zajištění svědka při podpisech. Po koupi pozemku si ohlídal termíny a automaticky nás vyrozuměl o úspěšném převodu. Dostali jsme tak kompletní servis. Proto můžeme pana Mgr. Píšťka vřele doporučit.

Petr Novák
Senička