Tato služba představuje alternativu osobní návštěvy mojí kanceláře. Pokud nemáte čas na osobní schůzku, pokud to máte do mojí kanceláře daleko nebo pokud mě jen nechcete vidět osobně, můžete si objednat zpracování smlouvy on-line prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Touto cestou mohou být vyhotoveny veškeré druhy smluv, jako jsou kupní nebo darovací smlouvy na nemovitosti, smlouvy o věcných břemenech, pracovní smlouvy, smlouvy o úschově, smlouvy o dílo, zprostředkovatelské smlouvy či jiné druhy smluv dle Vašich konkrétních požadavků. Vyhotovení požadované smlouvy tak lze zajistit efektivně a kvalitně se značnou úsporou Vašeho času.

Šetříme si čas navzájem

Pokud se rozhodnete pro využití této služby, bude vyhotovení Vámi požadované smlouvy postupovat v následujících bodech:

  • Po obdržení Vašeho požadavku na zpracování smlouvy Vás budu kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky, abychom se dohodli na konkrétních podmínkách vyhotovení smlouvy. Zároveň se dohodneme na výši odměny za zpracování smlouvy.
  • Při tomto způsobu zpracování smlouvy požaduji zaplacení zálohy ve výši 50 % ze sjednané odměny. Zálohová faktura, která bude obsahovat veškeré platební údaje, Vám bude zaslána písemně doporučenou poštovní zásilkou nebo elektronicky na Vámi určený e-mail.
  • Do několika pracovních dnů od zaplacení zálohy, tj. připsání na bankovní účet uvedený v zálohové faktuře nebo zaplacení v hotovosti v mé kanceláři, Vám bude zaslán návrh požadované smlouvy. Průměrná doba zpracování smlouvy jsou dva pracovní dny od zaplacení zálohy. Lze se dohodnout na rychlejším zpracování.
  • Před zpracováním smlouvy s Vámi telefonicky nebo e-mailem projdu jednotlivé náležitosti a ustanovení smlouvy tak, aby smlouva plně vyhovovala Vašim požadavkům.
  • Po vypracování smlouvy Vám návrh smlouvy zašlu elektronicky na Váš e-mail k připomínkám. Pokud budete mít k návrhu smlouvy nějaké připomínky nebo návrhy na doplnění, bude návrh smlouvy upraven dle finálních požadavků.
  • Finální návrh smlouvy Vám zašlu dle naší dohody buď elektronicky na Váš e-mail nebo písemně doporučenou poštovní zásilkou v potřebném počtu vyhotovení. Spolu s návrhem smlouvy Vám zašlu podrobný popis dalšího postupu. Vaše případné dotazy ohledně návrhu smlouvy můžeme probrat telefonicky nebo e-mailem.
  • Spolu s finálním návrhem smlouvy Vám zašlu konečnou fakturu na zaplacení sjednané odměny.

Vzhledem k rozmanitosti smluvních typů není tento postup vyhotovení smlouvy vhodný pro všechny případy. Může se stát, že po zevrubném posouzení Vašich požadavků, dojdu k závěru, že bude nutná osobní konzultace. Pokud k tomuto závěru dojdu, můžete se rozhodnout, zda se zúčastníte osobní konzultace, nebo zda svůj požadavek na zpracování smlouvy vezmete bezplatně zpět.

Výhodou této služby je, že nemusíte být ve stejném městě, jako je moje kancelář, ani ve stejném státě. Můžete tak ušetřit Váš čas i prostředky na dopravu do mé kanceláře. Na rozdíl od internetových automatů generujících návrhy smluv budete mít v ruce smlouvu, kterou zpracoval advokát, která odpovídá všem Vašim konkrétním požadavkům a za jejíž kvalitu nesu plnou odpovědnost.

On-line formulář

Vaše údaje

Důležité, abychom se Vám mohli ozvat zpětO zpracování jaké smlouvy máte zájem?

Uveďte základní údaje o smlouvě, kterou potřebujete zpracovat


Přílohy

Přiložte dokumenty, které považujete za důležité


Přílohy přiložte prosím dokumenty které jsou pro Vás důležité. Pokud máte dokumentů víc, využijte služeb jako je www.uschovna.cz a podobně.